Salon Muzyczny Rybnik Sklep Muzyczny Rybnik - instrumenty muzyczne - regulamin

  I. Informacje ogólne

  1. Właścicielem sklepu internetowego salon-muzyczny.com jest firma Elektrosprzęt Joanna Maier z siedzibą w Rybniku, ul. Wysoka 23 NIP: 642- 040-26-94

  2. Korzystanie ze sklepu internetowego salon-muzyczny.com oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

  3. Zamówienia w sklepie można składać poprzez: sklep internetowy, e-mail: kontakt@salon-muzyczny.com, telefonicznie (32) 42 37 815

  4. Wszystkie produkty, o ile nie zaznaczono inaczej w opisie, sprzedawane poprzez salon-muzyczny.com są produktami nowymi i sprawnymi. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski. Warunki realizacji gwarancji są określone w karcie gwarancyjnej wystawionej przez gwaranta.

  II. Składanie zamówień

  1. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty oraz w niedziele i święta, realizowane będą w następnym dniu roboczym.

  2. W celu potwierdzenia zamówienia Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu oraz adresu e-mail.

  3. W ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia wysyłamy e-mail z prośbą o potwierdzenie dokonania zamówienia. Sklep salon-muzyczny.com zastrzega sobie prawo do opóźnienia wysyłki towaru w przypadku podejrzeń co do prawdziwości podanych danych oraz wówczas, gdy nie uda się go potwierdzić. Potwierdzenie zamówienia może być wysłane e-mailem przez sprzedającego lub dokonane telefoniczne. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu pięciu dni roboczych, nie będą realizowane.

  4. Wszystkie ceny są podawane w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Do ceny produktu należy dodać kosz przesyłki podany na stronie.

  III. Wysyłka

  1. Towar dostarczany jest przez firmę kurierską DPD lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

  DPD - przesyłka standardowa- koszt 20 zł

  Poczta Polska - koszt ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia

  DHL - przesyłka za pobraniem: koszt 30 zł

  IV. Zwrot towaru

  1. Konsument ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia dostarczenia produktu. Stosowne pisemne oświadczenie musi zostać wysłane na adres F.H. Elektrosprzęt Joanna Maier, Wysoka 23, 44-200 Rybnik w ciągu 14 dni od odebrania zamówienia, a zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie czternastu dni. 


© Elektro-Sprzęt | Salon Muzyczny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści i zdjęć zabronione.
Wykonanie: sakowww.com